Proč nadační fond?

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.
Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Zdeňka Žádníková Volencová

Tisková zpráva

DSC 0821m

Herečka Zdeňka Žádníková Volencová zkrášluje díky nadačnímu fondu, které nese její jméno prostory dětských i jiných oddělení…

Není tomu jinak ani na dětském oddělení havířovské nemocnice. Dětští pacienti se již mohou těšit z hezčího nemocničního prostředí. Chodby oddělení, čekárny a vestibul před ambulancemi zdobí malby známého výtvarníka Libora Škrlíka. Na stěnách najdete veselé obrázky s dětskou tématikou či Svatou Barboru, patronku havířů a v podstatě nyní i našeho dětského oddělení.

Oddělení se proměnilo k nepoznání včetně nové podlahy a dveří.

Jako bonus obdrželo oddělení klinické hematologie výzdobu v podobě velkoformátových obrazů na téma českých přísloví „Přísloví pro potěšení“ od malířky Magdy Veverkové Hrnčířové, která svými obrázky rozveselila prostory chodby a pokojů. Nyní se pacienti v novém prostředí cítí daleko příjemněji, i přes jejich vážná onemocnění.

"Jsme si vědomi, že výzdoba dětského oddělení a oddělení klinické hematologie vznikla díky podpoře Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové Volencové, také Petru Wagnerovi a jeho manželceRenatě Wágnerové z firmy PackWay s.r.o., jako hlavnímu sponzorovi. Nutný pobyt v nemocnici je mnohdy náročný a stresující pro všechny pacienty. Je proto velké plus, že můžeme pacienty léčit již v příjemnějším a veselejším prostředí“, uvedl Bc. Josef Grochol, MBA., ředitel NsP Havířov.

„Po delší době máme důvod k radosti. Konečně se povedlo dlouho chystané zvelebení našeho oddělení. Děkujeme nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové i panu Liboru Škrlíkovi, který pro nás krásné obrázky namaloval. Doufáme, že se všem budou naše vylepšené prostory líbit, a že se najde případně další sponzor, který pomůže zrealizovat naše plány renovace ostatních částí dětského oddělení“, sdělila MUDr. Adela Holeszová, asistentka primáře dětského oddělení.                                                                    

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk