Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Tisková zpráva

.

DSC 0821m

Herečka Zdeňka Žádníková Volencová zkrášluje díky nadačnímu fondu, které nese její jméno prostory dětských i jiných oddělení…

Není tomu jinak ani na dětském oddělení havířovské nemocnice. Dětští pacienti se již mohou těšit z hezčího nemocničního prostředí. Chodby oddělení, čekárny a vestibul před ambulancemi zdobí malby známého výtvarníka Libora Škrlíka. Na stěnách najdete veselé obrázky s dětskou tématikou či Svatou Barboru, patronku havířů a v podstatě nyní i našeho dětského oddělení.

Oddělení se proměnilo k nepoznání včetně nové podlahy a dveří.

Jako bonus obdrželo oddělení klinické hematologie výzdobu v podobě velkoformátových obrazů na téma českých přísloví „Přísloví pro potěšení“ od malířky Magdy Veverkové Hrnčířové, která svými obrázky rozveselila prostory chodby a pokojů. Nyní se pacienti v novém prostředí cítí daleko příjemněji, i přes jejich vážná onemocnění.

"Jsme si vědomi, že výzdoba dětského oddělení a oddělení klinické hematologie vznikla díky podpoře Nadačního fondu Zdeňky Žádníkové Volencové, také Petru Wagnerovi a jeho manželceRenatě Wágnerové z firmy PackWay s.r.o., jako hlavnímu sponzorovi. Nutný pobyt v nemocnici je mnohdy náročný a stresující pro všechny pacienty. Je proto velké plus, že můžeme pacienty léčit již v příjemnějším a veselejším prostředí“, uvedl Bc. Josef Grochol, MBA., ředitel NsP Havířov.

„Po delší době máme důvod k radosti. Konečně se povedlo dlouho chystané zvelebení našeho oddělení. Děkujeme nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové i panu Liboru Škrlíkovi, který pro nás krásné obrázky namaloval. Doufáme, že se všem budou naše vylepšené prostory líbit, a že se najde případně další sponzor, který pomůže zrealizovat naše plány renovace ostatních částí dětského oddělení“, sdělila MUDr. Adela Holeszová, asistentka primáře dětského oddělení.                                                                    

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk