Proč nadační fond?nfzz zdenka

Radost, zdraví, láska… tři slova, která symbolizují to, co si ve svém životě přejeme nejvíce.

Ne všichni jsme ale plni zdraví, síly a elánu.
Ne každý z nás má to štěstí a vyrůstá v harmonickém prostředí obklopen lidmi, které má rád a kteří ho mají rádi.
Teprve když je něco špatně, uvědomíme si, že nic není samozřejmostí.
Žijeme v dynamické době, úspěch je měřen penězi, popularitou.
Čas jsou peníze.
Zkusme se na chvíli zastavit a udělat něco pro ty druhé.
A tím vlastně i pro sebe – pro pocit, že nás tato „dynamická” doba ještě úplně nepohltila...
Proto tento nadační fond.

Dětské oddělení má díky sponzorskému daru novou výzdobu

.

Jičín, 8. 4. 2016

Děti, které se léčí na dětském oddělení Oblastní nemocnice Jičín a.s., se budou díky nové výzdobě cítit v nemocničním prostředí lépe. Díky Nadačnímu fondu Zdeňky Žádníkové a sponzorskému daru místní firmy MICRORISC s.r.o. byly místnosti vyšetřovny a jednoho pokoje a všechny dveře oddělení vyzdobeny pohádkovými kreslenými postavičkami.

1m

Vedení Oblastní nemocnice Jičín a.s. přijalo z rukou zakladatelkynadačního fondu, herečky Zdeňky Žádníkové a majitele firmy MICRORISC s.r.o. Ing. Vladimíra Šulce Ph.D. dar pro malé pacienty – nově vymalovaný pokoj a vyšetřovnu. Zkrášleny byly také všechny dveře na oddělení, a to speciálním označením - obrázky, které napovídají, co se za dveřmi skrývá. Pohádkové postavičky pochází z pera výtvarníka a grafika Libora Škrlíka. „Jde o nástěnné malby s veselými obrázky ze světa zvířátek, která se představují v nejrůznějších rolích a ztvárňují rozličné příběhy. Najdeme zde i tématiku Jičína. Pro naše malé pacienty obrázky zpříjemňují prostředí, které pro ně bývá mnohdy stresující. Jsme rádi, že jsme mohli tento dar přijmout. Snažíme se, aby se u nás cítily jako doma,“ říká primářka dětského oddělení MUDr. Ivana Jeřábková.

Sponzorem, který výmalbu v Jičíně zafinancoval, je majitel místní firmy MICRORISC s.r.o. „Věřím, že veselé pohádkové prostředí přinese malým pacientům radost a štěstí. Snad jejich úsměv pomůže i jejich úspěšné léčbě,“ říká Ing. Vladimír Šulc Ph.D. Nadační fond Zdeňky Žádníkové zajišťuje za přispění sponzorů kromě jiného realizaci nástěnných maleb v zařízeních, jako jsou nemocnice, dětské domovy, domovy pro seniory, léčebny a další, a to s cílem zpříjemnit prostředí pro pacienty nebo klienty.

dvere m vys m

United Kingdom best betting sites with gbetting.co.uk