4. adventní neděle, 4 vánoční dárky pro děti ze čtyř pomáhajících organizací

 30. 11. 2008 byla v obchodním domě Palladium Praha zahájena akce "Strom splněných přání". Nadační fond Zdeňky Žádníkové oslovil čtyři pomáhající dětské organizace s dotazem, jaké je jejich vánoční přání, co by rády našly pod vánočním stromečkem, co by pomohlo jejich činnosti a udělalo radost dětem, kterým pomáhají.

Na slavnostním zahájení představila paní Zdeňka Žádníková projekt a přivítala některé ze zástupců pomáhajících organizací. Po 4 adventní neděle byla v Palladiu k dispozici uzavřená schránka pro vložení příspěvku a stánek s informacemi o vybraných zařízeních. Návštěvníci Palladia mohli přispět libovolnou částkou na dar podle vlastního výběru.

Slavnostní zakončení "Stromu splněných přání“ se uskutečnilo 20. 1. 2009 a z vybraných  prostředků byly zakoupeny a předány dárky dětským organizacím. Dotyková obrazovka - Rehabilitačnímu stacionáři Kročehlavy, ten je zaměřen na denní komplexní péči o děti předškolního věku, které pro svůj zdravotní handicap nemohou navštěvovat běžnou mateřskou školku. Nízkoprahový klub Pacific Komunitního centra Motýlek, který slouží sociálně handicapovaným dětem od 6 do 18 let a nabízí pestrý program ve volném čase dětí během školního roku i o prázdninách, se může těšit z nového sportovního vybavení.

Nadační fond Zdeňky Žádníkové děkuje všem, kteří se zúčastnili "Stromu splněných přání" a svým příspěvkem pomohli některému ze zařízení; pomáhajícím organizacím za spolupráci; Palladiu Praha za podporu a organizaci akce a v neposlední řadě duu Vanda a Standa, kteří svým písničkovým pásmem provázeli zahájení akce a bavili nejen děti, ale i dospělé.

Fotogalerie ze zahájení zde a z předávání zde.